Kayıt için 0 0.00

0-Ürünler
harç 0.00
Toplam 0.00
WUJİN HAİSHOP 1 ADET Hamle Mobilya Aracı Taşıma Shifter Hareketli Tekerlek Kaymak Sökücü Rulo Ağır Kaldırma

WUJİN HAİSHOP 1 ADET Hamle Mobilya Aracı Taşıma Shifter Hareketli Tekerlek Kaymak Sökücü Rulo Ağır Kaldırma

₺ 66.00
 

Emre için müsait
Stokta

150 KG/330 Lbs kaldırma ve taşıma kapasitesine sahiptir.Sırtınıza zarar vermeden mobilyaları kolayca kaldırır.Kanepeler, kitaplıklar, sandalyeler, masalar, yataklar, çamaşır makinesi, kurutucu, piyano, buzdolabı ve others.It profesyonel nakliyeciler tarafından veya evde, depolarda veya diğer endüstriyel ortamlarda kullanılabilir.Hızlı hareket : Mobilya kaldırıcı seti tek elle çalışabilir, sökülmesi ve montajı kolaydır, ayarlamak ve konumlandırmak için başka araçlara ihtiyaç duymaz, mobilyalarınızı ve cihazlarınızı hareket ettirmeyi kolaylaştırır.Zarif görünüm, ince işçilik, hassas boyut.Kompakt boyut, kolay saklama, yerden tasarruf.Taşıması kolay araçlar, hızlı ve verimli bir şekilde çalışabilirsiniz. % 100 new.It tam bir ev hareketi yapıyor olmanız veya sadece ara sıra yeniden düzenlemeniz durumunda bunu evin etrafında kullanmak çok kolaydır.Sağlanan mobilya hareketli pedleri kullanarak mobilyalarınızı istediğiniz yere kaydırın.Sert ahşap zeminlerde, laminatlarda ve halılarda kullanıma uygundur.Mükemmel mobilya hareketi, buzdolapları, kanepeler, yataklar, masalar, dolaplar ve benzeri ev eşyalarının hareketine yardımcı olur. more.In dört köşenin mobilyaları, dört küçük tekerleğin altındaki her hareketli tekerlek olan mobilya hareketli tekerleğine 200 kg / 440 LBS taşıyabilir, böylece mobilyaları veya ağır nesneleri kolayca taşıyabilirsiniz.Zarif görünüm, ince işçilik, hassas boyut.Kompakt boyut, kolay saklama, yerden tasarruf.Taşıması kolay araçlar, hızlı ve verimli bir şekilde çalışabilirsiniz.

Temel karakterislikler

Material:
ABS plastic, Steel
Dimensions:
10x8cm(0.39x0.31in)(approx)
Color:
Blackℜd
Each moving wheel can be loaded with 200kg/440Lbs :
Quantity:
1 pc
Transition:
1cm=10mm=0.39inch
No retail package. :
Please allow 1-3mm error due to manual measurement. pls make sure you do not mind before you bid. :
Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. Thank you! :
Package includes:
1 x Moving Plate(other accessories demo in the picture is not included.) :
Dear customer, please fill in your accurate address and phone number before purchasing so that we can accurately deliver your furniture handling tools. Thank you for your understanding and support. :

En iyi teklif