Kayıt için 0 0.00

0-Ürünler
harç 0.00
Toplam 0.00
X-DREE M2. 9x13mm 304 Paslanmaz Çelik Y Tipi Sürücü Pan Başkanı Kendinden Dokunarak Vida 30 adet(M2. 9x13mm

X-DREE M2. 9x13mm 304 Paslanmaz Çelik Y Tipi Sürücü Pan Başkanı Kendinden Dokunarak Vida 30 adet(M2. 9x13mm

₺ 25.86
 

Emre için müsait
Stokta

Kurcalamaya Dayanıklı Güvenlik Y Tipi Sürücü Kendinden Kılavuzlu Vidalar.Gümüş tonda kaliteli 304 paslanmaz çelik malzemeden üretilmiştir.Güvenlik bağlantı elemanlarının takılması ve çıkarılması için özel sürücüler gereklidir.Hırsızlık önleyici Makine Vidaları, normal tornavidalarla sökülmesini önleyen tahrik tasarımlarıyla sizin için daha yüksek düzeyde güvenlik sağlar.(Los tornillos de máquina antirrobo brindan un mayor nivel de seguridad para usted con su diseño de unidad, que evita la extracción con los destornilladores normales.Ev ve ofis aletleri, iletişim ekipmanları, gemi montajı ve diğer makine endüstrisinde yaygın olarak kullanılır.(Se utiliza ampliamente en los aparatos de oficina en el hogar, equipos de comunicación, montaje de barcos y otras industrias de maquinaria.M2. 9x13mm 304 Paslanmaz Çelik Y Tipi Sürücü Pan Kafa Kendinden Dokunarak Vida 30 pcs1. Kurcalamaya Dayanıklı Güvenlik Y Tipi Sürücü Kendinden Kılavuzlu Vidalar.2. Gümüş tonda kaliteli 304 paslanmaz çelik malzemeden üretilmiştir.3. Güvenlik bağlantı elemanlarının takılması ve çıkarılması için özel sürücüler gereklidir.4. Hırsızlık önleyici Makine Vidaları, normal tornavidalarla sökülmesini önleyen tahrik tasarımlarıyla sizin için daha yüksek düzeyde güvenlik sağlar.5. Ev ve ofis aletleri, iletişim ekipmanları, gemi montajı ve diğer makine endüstrisinde yaygın olarak kullanılır.Gümüş Tone Material : 304 Paslanmaz Steel Weight : 23g Drive Türü : Y Type Head Stil : Pan Head Thread Boyutu Y Türü Öz Screw Main Renk Dokunarak özellikler : Ürün Adı : M2.30pcs Y Türü Öz Spanish M2 Vida Açıklama Dokunarak x 9 x 13 mm 0.57 / inç x 0.5-inç(D*L) Toplam Uzunluğu : 15 mm 0,6 / -inch Head Çapı : 5.4 mm 0.21 / -inch Package İçerik : .30 9x13mm 304 Acero İnoxidable Tipo Y Cabeza de la sartén Tornillo autorroscante prueba de manipulaciones Tipo Y Tornillos autorroscantes de la unidad piezas Seguridad.Hecho de material de acero inoxidable 304 de buena calidad en tono plateado.Se requieren controladores especiales para la instalación de la eliminación de los sujetadores de seguridad.Los tornillos de máquina antirrobo brindan un mayor nivel de seguridad para usted con su diseño de unidad, que evita la extracción con los destornilladores normales.Se utiliza ampliamente en los aparatos de oficina en el hogar, equipos de comunicación, montaje de barcos y otras industrias de maquinaria.

Temel karakterislikler

Product Name:
Y Type Self Tapping Screw
Main Color:
Silver Tone
Material:
304 Stainless Steel
Weight:
23g
Drive Type:
Y Type
Head Style:
Pan Head
Thread Size:
M2.9 x 13mm / 0.11-inch x 0.5-inch(D*L)
Total Length:
15mm / 0.6-inch
Head Diameter:
5.4mm / 0.21-inch
Package Content:
30pcs x Y Type Self Tapping Screw
Description in Spanish :
M2.9x13mm 304 Acero Inoxidable Tipo Y Cabeza de la sartén Tornillo autorroscante 30 piezas :
Seguridad a prueba de manipulaciones Tipo Y Tornillos autorroscantes de la unidad. :
Hecho de material de acero inoxidable 304 de buena calidad en tono plateado. :
Se requieren controladores especiales para la instalación de la eliminación de los sujetadores de seguridad. :
Los tornillos de máquina antirrobo brindan un mayor nivel de seguridad para usted con su diseño de unidad, que evita la extracción con los destornilladores normales. :
Se utiliza ampliamente en los aparatos de oficina en el hogar, equipos de comunicación, montaje de barcos y otras industrias de maquinaria. :

En iyi teklif