Kayıt için 0 0.00

0-Ürünler
harç 0.00
Toplam 0.00
Bebek kapaklı kaseler, akıllı ısıtma kase USB şarj ısı koruma için çocuk çocuk bebek sofra malzemeleri (sarı)

Bebek kapaklı kaseler, akıllı ısıtma kase USB şarj ısı koruma için çocuk çocuk bebek sofra malzemeleri (sarı)

₺ 146.07
 

Emre için müsait
Stokta

Akıllı ısıtma kabı, yiyecekleri uzun süre 40 sabit sıcaklıkta tutabilir.Akıllı frekans dönüşüm sabit sıcaklık, pil göstergesi ve sıcaklık göstergesi ile.Yüksek kaliteli ABS +361 paslanmaz çelik malzeme kullanarak, güvenli, korozyona dayanıklıdır.Destek USB manyetik şarj, mühürlü şarj portu, yıkanabilir, uzun ömürlü.Kaymaz lastik pedi, eğimli bir yüzeye yerleştirildiğinde kayması kolay değildir, bebeklerin yemesi için uygundur.Şarj ederken, elektrik çarpmasını önlemek için lütfen ürünü bebeğin ulaşması kolay olmayan bir yere koyun.Ürün uzun süre kullanılmazsa, lütfen bir kutuda saklamadan önce iyice yıkayın ve iyice kurulayın.Kötü şarj kontaklarına neden olmamak için lütfen şarj kontaklarını temiz tutmaya ve kirden kaçınmaya dikkat edin.Ürüne zarar vermemek için lütfen kullanılmadığı zaman ürünü kapatın.(Dahili) 18650 Lityum Pil Kapasitesi : 3000m Ah Ağırlık : Yaklaşık Pil 2.4 saat Pil Model için 1.2 saat, ısı koruma için #316 paslanmaz çelik Ürün Modeli : 7.4 V Anma Akımı HWW-113 Çalışma Voltajı : 2.8 Nominal Güç : ARAÇ Kapasite : 400ml Şarj Süresi : 2 Saat Kullanım Süresi : Sürekli ısıtma : ABS Liner malzeme Bebek Kase Malzeme özellikleri : Öğesi Türü : : : . 539-559g / 19-19. 7 oz Ürün Boyutu : Yaklaşık. 19x13.5x8.5 cm / 7.5x5.3x3.3in Paket Listesi : 1 x Bebek Kase 1 x şarj kablosu 1 x Çince ve ingilizce Manuel 1 x Kapak Not : 1. Yanlış kullanımdan kaynaklanan olası zararları önlemek için lütfen ürünü kullanım kılavuzunda açıklanan yönteme uygun olarak kullanın. 2. Bebeği beslemeden önce, yiyeceklerin aşırı ısınmasından kaynaklanan haşlanmaları önlemek için lütfen aydınlatma koşullarını ve sıcaklık istemlerini kontrol edin.Bu ürün lityum piller içerir ve mikrodalga fırınlar, dezenfeksiyon dolapları, fırınlar vb. Gibi diğer ısı kaynaklarına yerleştirilemez. ve elektronik bileşenlere zarar vermemek için uzun süre suya batırılamaz. 3. Ürünü ısıtılmış gaz sobası veya elektrikli pirinç çeliği ve ısıtma sobalarının yakınına koymayın. 4. Ürünü temizlerken, lütfen kapatmaya dikkat edin.Temizleme işlemi sırasında, lütfen tetiklememeye dikkat edin startup.Do ürüne zarar vermemek için ürünü keskin nesnelerle temizlemeyin veya çizmeyin.Temizledikten sonra bağlantıyı kurutun. 5. Bu ürünü kendiniz açmayın veya onarmayın. 6. Ürünü kullandıktan sonra, iç tankın yüzeyinde hala artık ısı olduğunu lütfen unutmayın.

Temel karakterislikler

Item Type:
Baby Bowl
Material:
ABS
Liner material:
#316 stainless steel
Product Model:
HWW-113
Working Voltage:
7.4V
Rated Current:
2.8A
Rated Power:
21W
Capacity:
400ml
Charging Time:
About 2 Hours
Use Time:
Continuous heating for about 1.2 hours, heat preservation for about 2.4 hours
Battery Model:
18650 Lithium Battery (Built-In)
Battery Capacity:
3000mAh
Weight:
Approx. 539-559g / 19-19.7oz
Product Size:
Approx. 19x13.5x8.5cm / 7.5x5.3x3.3in
Package List:
1 x Baby Bowl :
1 x Charging Cable :
1 x Chinese and English Manual :
1 x Lid :
Note:
1. To avoid potential harm due to misuse, please use the product in accordance with the method described in the user manual. :
2. Before feeding the baby, please check the lighting conditions and temperature prompts to avoid scalds caused by overheating of the food. This product contains lithium batteries and cannot be placed in other heat sources such as microwave ovens, disinfection cabinets, ovens, etc., and can not be immersed in water for a long time to avoid damage to electronic components. :
3. Do not place the product near heated gas stove or electric rice steel and heating stoves. :
4. When cleaning the product, please pay attention to the shutdown. During the cleaning process, please be careful not to trigger the startup. Do not clean or scratch the product with incisive objects to avoid damage to the product. Dry the connection after cleaning. :
5. Do not open or repair this product by yourself. :
6. After using the product, please note that there is still residual heat on the surface of the inner tank. :

En iyi teklif